Náš příběh

Celý svůj život žiji v úžasném prostředí obklopen nádhernou přírodou. Piji čistou studniční vodu a velmi dobře si tento benefit uvědomuji. Vážím si tohoto daru, který pro mnohé není samozřejmostí, a proto vedu i své děti k tomu, aby měly cit pro zelenou energii, pochopení a lásku k přírodě.

Boj za čistou planetu začíná doma

Řadu let jsem se pohyboval v oblasti průmyslové chemie a jako nejtěžší považuji výzvu ve vývoji produktů, kterou jsme si dali. Vytvořit unikátní formu, něco nového, co bude mít vynikající čisticí schopnosti, bude stoprocentně eco, a která sníží plastový odpad domácnosti na minimum. Také jsme potřebovali, aby byla ve výsledku velmi ekonomická. To se podařilo a přicházíme s inovací, která jistě osloví mnoho stejně smýšlejících lidí, jako jsme my.

Jedna lahev na celý život

Přicházíme s produkty ve formě práškových koncentrátů, které slouží jako náhradní náplň ke stávajícím obalům. Nejen, že tak eliminujeme spotřebu plastů, ale zákazníkům tak nabízíme ideálního pomocníka, kterého lze jednoduše ředit vodou a připravit tak účinný prostředek k úklidu celé domácnosti za zlomek ceny konvenčních čističů. A je to ještě lepší: zkracujeme také přepravní trasy z továrny k zákazníkovi, protože 1 nákladní auto s tubusy plných čisticího prášku (cca 830 000 litrů tekutého čisticího prostředku) ušetří přibližně 70 nákladních vozidel s konvenčním tekutým čisticím prostředkem. To znamená méně nákladních vozidel na silnici, méně emisí CO2 a nižší spotřebu zdrojů!
Jako benefit vnímám i to, že složky obsažené v našich produktech se skládají pouze ze surovin pyšnících se certifikací francouzské certifikační organizace ECOCERT, ta je zárukou ekologie a kvality.

Doufám, že se k nám připojíte při úklidu planety.

Alexandr Řeháček